Witamy i zapraszamy

Koty za płoty czyli pierwszy wpis

23 maja 2018/Polska

Przed nami kosmos!

Musimy przyznać, że napisanie pierwszego postu jest trochę tremujące. Szczególnie dla kogoś, kto dotychczas nie był szczególnie aktywny w przestrzeni internetu. Na przełamanie lodów proponujemy piosenkę. Piosenkę „Kosmos” zespołu T Love od której refrenu wziął się pomysł na nazwę naszej strony. Posłuchajcie!


Przed nami kosmos
Ja i ty po jednej stronie
Przed nami kosmos
Przed nami…

I tak to się zaczyna. Najpierw są przypadkowe piosenki, które dają moc do działania, potem przychodzą urywki historii, przeczytane artykuły o podróżach, spotkania z ludźmi, którzy gdzieś byli i wrócili pełni wrażeń. I marzenia. Żeby zobaczyć góry Pamiru, przespać się w Caravanserai lub pod rozgwieżdżonym niebem, poznać nowych ludzi i doświadczyć nowości. Do tej mieszanki jeszcze musi dołączyć specyficzny gen, gen ciekawości i otwartości na świat. Gen, który nie wiadomo skąd się bierze u nas. Gen, który sprawia, że poszukujemy szczęścia nie w rzeczach, a w doświadczeniach. Doświadczaniu egzotyczności, dzikości natury i piękna.

Jednak zanim to wszystko nastąpi jest etap przygotowań. Długa lista rzeczy do zabrania powoli zamienia się w wielki stos rzeczy. Papierki, ubezpieczenia, szczepienia, dokumenty, a może coś jeszcze będzie potrzebne? Organizacja, spotkania, załatwiania. Na takim właśnie etapie jesteśmy teraz.

2 komentarze

  • Ella / 23 maja 2018 / Odpowiedz

    Powodzenia, to właśnie jest życie;)

  • Olga / 24 maja 2018 / Odpowiedz

    Powodzenia! Ale fajnieeee!!!

Co myślisz?

© 2018 Przed namiSkontaktuj się z nami